Kinderen in bomen
Nivon zoekt
bestuursleden
Je talent inzetten
voor natuurvrienden
Nivon Natuurvrienden: Feest
De Nivonraad
waar jij ook welkom bent
Halfjaarlijks overleg en besluiten
voor een sprankelende natuurorganisatie

Bestuur Nivon Natuurvrienden

Nivon Natuurvrienden is een vereniging met een duurzaam en sociaal hart. Alles wordt georganiseerd door groepen vrijwilligers in het land, ondersteund door een klein landelijk bureau en een centraal bestuur. Als milieubewuste organisatie willen we toekomstige generaties een wereld nalaten die leefbaar is. Milieu- en natuurbewustzijn gaat samen met sociale rechtvaardigheid en cultuur. Een organisatie met een missie.

Bestuursleden
Henk Schaaf

Algemeen voorzitter, Voorzitter werkgroep Communicatie/PR, Accommodaties, Wandelen, Naturfreunde Internationale
11-04-2015 benoemd, 1e termijn
hschaaf@nivon.nl

Gerard de Jager

Algemeen secretaris, Klachtencoördinator, Voorzitter Bestuurscommissie Verenigingszaken: Afdelingen, landelijke activiteitengroepen, bergsport. Werkgroep Nivon historie, Programma’s
26-11-2011 benoemd, 3e termijn
06-52078100, gdejager@nivon.nl

Herbert Boerendonk

NivonJong, Verenigingszaken: Afdelingen, landelijke activiteitengroepen, PiKa, bergsport
Nivon-reizen: Spring, Wintersport, Trefkampen, Bergsport Trefkampen, JUMP, watersport. Communicatie/PR, Accommodaties
11-04-2015 benoemd, 1e termijn
06-14993102, hboerendonk@nivon.nl

Ben Lindeman

Verenigingszaken: Afdelingen, landelijke activiteitengroepen, bergsport
26-11-2011 benoemd, 3e termijn
010-4668578, blindeman@nivon.nl

Mieke Minkes

Voorzitter Bestuurscommissie Wandelen. Verenigingszaken: Afdelingen, landelijke activiteitengroepen, bergsport
25-11-2017 benoemd, 1e termijn
mminkes@nivon.nl

Annemarie Borghuis

Voorzitter Bestuurscommissie Accommodaties (incl. kampeerterreinen). Verenigingszaken: Afdelingen, landelijke activiteitengroepen, bergsport
26-11-2016 benoemd, 1e termijn
aborghuis@nivon.nl

Jos Bras

Penningmeester, Accommodaties, Landelijk bureau
30-04-2016 benoemd, 1e termijn
jbras@nivon.nl

Christa Schep

Reizen, Sociale Groepsvakanties, Nivon Academie
29-04-2017 benoemd, 1e termijn
06-45443801, cschep@nivon.nl

Landelijk bureau

De grote vrijwilligersorganisatie Nivon Natuurvrienden wordt ondersteund door een aantal medewerkers op het landelijk bureau in Amsterdam.