Kinderen in bomen
test-banner

Bestuur

Nivon Natuurvrienden Nederland is een vereniging met een duurzaam en sociaal hart. Alles wordt georganiseerd door groepen vrijwilligers in het land, ondersteund door een klein landelijk bureau en een centraal bestuur. Als milieubewuste organisatie willen we toekomstige generaties een wereld nalaten die leefbaar is. Milieu- en natuurbewustzijn gaat samen met sociale rechtvaardigheid en cultuur. Een organisatie met een missie.

Bestuurslid, functie, behartigt

Contact

Benoemd, termijn

Ben Lindeman
afdelingen, Eerlijk & Groen, Historisch Nivon
blindeman@nivon.nl26-11-2011, 2e
Gerard de Jager
afdelingen, Historisch Nivon
gdejager@nivon.nl26-11-2011, 2e
Vera van der Velde, secretaris
landelijke werkgroepen, commissie ongewenste
intimiteiten, communicatie & PR, Nivon 100
veravelde@nivon.nl22-11-2014, 1e
Henk Schaaf, voorzitter
PR, accommodaties, NFI
hschaaf@nivon.nl11-04-2015, 1e
Herbert Boerendonk
PR, afdelingen, JUMP, Reizen, Bergsport,
accommodaties
hboerendonk@nivon.nl11-04-2015, 1e
Arie van Zanten
accommodaties, Sociale groepsvakanties
avzanten@nivon.nl21-11-2015, 1e
Jos Bras, penningmeester
accommodaties, wandelen
jbras@nivon.nl30-04-2016, 1e
Annemarie Borghuis
accommodaties
aborghuis@nivon.nl26-11-2016, 1e

Landelijk bureau

De grote vrijwilligersorganisatie Nivon Natuurvrienden wordt ondersteund door een aantal medewerkers op het landelijk bureau in Amsterdam.

Vacatures in het bestuur

Bestuur zoekt vrouw

Het centraal bestuur van Nivon Natuurvrienden  Nederland is op zoek naar 4 nieuwe bestuursleden. Doel is om op de Nivonraad van 29 april een bestuur van 12 mensen te kunnen voorstellen.

Wensen

Heb jij kennis op het gebied van ICT, sociale media, marketing & communicatie? Dan is jouw inbreng in het bestuur zeer welkom.
Vrouwen zijn ondervertegenwoordigd in het bestuur, dus we nodigen hen van harte uit om te reageren.

Aan alle leden

Ook jij als lid van Nivon kan het bestuur attenderen op potentiële kandidaten.
Help Nivon de zomer in!
….. en verder 😉