test-banner
Eerlijk en groen
Samen leuke én goede dingen doen
Doe mee
test-banner

Bestuur Nivon

Contact Bestuur

Hieronder de bestuursleden met hun portefeuilles en e-mailadressen

Ben Lindeman

afdelingen, Eerlijk& Groen, werkgroep Historisch Nivon

blindeman@nivon.nl
Arie van Zanten

accommodaties, Sociale groepsvakanties

avzanten@nivon.nl
Gerard de Jager

afdelingen, werkgroep Historisch Nivon

gdejager@nivon.nl
Vera van der Velde

secretaris, landelijke werkgroepen, cie ongewenste intimiteiten, communicatie & PR, Nivon 100

veravelde@nivon.nl
Jos Bras

penningmeester, accommodaties, wandelen

jbras@nivon.nl
Henk Schaaf

voorzitter,PR, accommodaties, NFI

hschaaf@nivon.nl
Herbert Boerendonk

PR, afdelingen, Jump/reizen/Bergsport, accommodaties

hboerendonk@nivon.nl
Annemarie Borghuis

accommodaties

aborghuis@nivon.nl

Rooster zittingstermijn CB leden:

NaamFunctieBenoemdTermijnAftredend
Gerard de Jager26-11-20112e
Ben Lindeman26-11-20112e
Vera van der Veldesecretaris22-11-20141e
Herbert Boerendonk11-04-20151e
Henk Schaafvoorzitter11-04-20151e
Arie van Zanten21-11-20151e
Jos Braspenningmeester30-04-20161e
Annemarie Borghuis26-11-20161e

Vacatures Nivon Centraal Bestuur

Het Centraal Bestuur van Nivon Natuurvrienden  Nederland is op zoek naar nieuwe bestuursleden.

Er zijn  vier vacatures.

Kandidaat bestuursleden bezitten kennis  op het gebied van ICT, Sociale Media en Marketing & Communicatie. Gelet op de huidige samenstelling zijn we vooral op zoek naar vrouwen. Doel is om het Centraal Bestuur met twaalf personen te bemensen voor de Nivonraad van 29 april 2017. Daarom roepen we  iedereen op om het Centraal Bestuur te attenderen op potentiële kandidaten.

Landelijk Bureau

De grote vrijwilligersorganisatie Nivon Natuurvrienden Nederland wordt ondersteund door een kleine groep professionals.

 
Algemene nummer ( volgt keuzemenu)088-0990900 (normaal tarief).Keuzemenu komt te vervallen, ivm personele bezetting raden we aan te mailen ipv te bellen.
Ledenadministratie088-0990914
(normaal tarief).
leden@nivon.nl
Reizenadministratie088-0990932
(normaal tarief).
reizen@nivon.nl
Wandelen088-0990930
(normaal tarief).
wandel@nivon.nl
Financiële administratie088-0990912 (normaal tarief).finance@nivon.nl
Secretariaat088-0990933
(normaal tarief).
info@nivon.nl
Toortsredactietoorts@nivon.nl
Websiteteamwebsite@nivon.nl