Kinderen in bomen

Bestuur

Nivon Natuurvrienden Nederland is een vereniging met een duurzaam en sociaal hart. Alles wordt georganiseerd door groepen vrijwilligers in het land, ondersteund door een klein landelijk bureau en een centraal bestuur. Als milieubewuste organisatie willen we toekomstige generaties een wereld nalaten die leefbaar is. Milieu- en natuurbewustzijn gaat samen met sociale rechtvaardigheid en cultuur. Een organisatie met een missie.

Bestuurslid, functie, behartigt

Contact

Benoemd, termijn

Ben Lindeman,
afdelingen, Eerlijk & Groen, Historisch Nivon
blindeman@nivon.nl26-11-2011, 2e
Gerard de Jager, secretaris
afdelingen, Historisch Nivon
gdejager@nivon.nl26-11-2011, 2e
Henk Schaaf, voorzitter
PR, accommodaties, NFI
hschaaf@nivon.nl11-04-2015, 1e
Herbert Boerendonk,
PR, afdelingen, JUMP, Reizen, Bergsport,
accommodaties
hboerendonk@nivon.nl11-04-2015, 1e
Arie van Zanten,
accommodaties, Sociale groepsvakanties
avzanten@nivon.nl21-11-2015, 1e
Jos Bras, penningmeester
accommodaties, wandelen
jbras@nivon.nl30-04-2016, 1e
Annemarie Borghuis,
accommodaties
aborghuis@nivon.nl26-11-2016, 1e
Christa Schep,
algemeen bestuurslid
29-4-2017, 1e

Landelijk bureau

De grote vrijwilligersorganisatie Nivon Natuurvrienden wordt ondersteund door een aantal medewerkers op het landelijk bureau in Amsterdam.