Kinderen in bomen

Bestuur Nivon Natuurvrienden

Nivon Natuurvrienden is een vereniging met een duurzaam en sociaal hart. Alles wordt georganiseerd door groepen vrijwilligers in het land, ondersteund door een klein landelijk bureau en een centraal bestuur. Als milieubewuste organisatie willen we toekomstige generaties een wereld nalaten die leefbaar is. Milieu- en natuurbewustzijn gaat samen met sociale rechtvaardigheid en cultuur. Een organisatie met een missie.

Bestuursleden
Ben Lindeman

Afdelingen, Eerlijk & Groen, Nivon Historie
26-11-2011 benoemd, 2e termijn
blindeman@nivon.nl

Gerard de Jager

Algemeen secretaris, Nivon Historie, klachtencoördinator, verenigingszaken
26-11-2011 benoemd, 2e termijn
gdejager@nivon.nl

Henk Schaaf

Voorzitter, PR, accommodaties, NFI, wandelen
11-04-2015 benoemd, 1e termijn
hschaaf@nivon.nl

Herbert Boerendonk

PR, afdelingen, JUMP, reizen, bergsport, accommodaties
11-04-2015 benoemd, 1e termijn
hboerendonk@nivon.nl

Arie van Zanten

Accommodaties, sociale groepsvakanties
22-11-2015 benoemd, 1e termijn
avzanten@nivon.nl

Jos Bras

Penningmeester, accommodaties
30-04-2016 benoemd, 1e termijn
jbras@nivon.nl

Annemarie Borghuis

Accommodaties
26-11-2016 benoemd, 1e termijn
aborghuis@nivon.nl

Christa Schep

Algemeen bestuurslid
29-04-2017 benoemd, 1e termijn
cschep@nivon.nl

Landelijk bureau

De grote vrijwilligersorganisatie Nivon Natuurvrienden wordt ondersteund door een aantal medewerkers op het landelijk bureau in Amsterdam.